Tad nu ir sācies jauns gads un tas nozīmē to, ka arī Prof. Designs ir bijuši svētki. Varbūt jautāsiet kādi? Virsraksts jau pasaka daudz ko priekšā un tieši tā arī ir – mums ir apritējuši nu jau 6 pilni gadi. Gan mazliet ar novēlošanos šī ziņa atnāca pie Jums, bet visā darbu un pēc tam vēl svētku karstumā pat nesanāca šo Jums paziņot.

Varbūt dažiem liekas, ka esam mazliet klusāki sociālajos tīklos nekā pirms tam, bet tam visam arī ir iemesls. Daudziem jau zināms, ka labs nāk ar gaidīšanu un parasti tas labākais pielavās klusiņām. Bet mazlietiņ atskatīsimies atpakaļ 2020. gadā, kurā ļoti daudzi nevēlas atgriezties. Bet nu tie ir tikai skaitļi, mūsu redzējumā, kas sniedz kaut kāda veida pieredzi.

Ārkārtas situācija

Kā jau vairumu Latvijas uzņēmumu COVID-19 krīze skāra visās sfērās, un arī mūs tas skāra un ļoti daudz uzņēmuma specifikas. Kas tika izstrādātas vairāku gadu garumā, nācās pamainīt, kas atņēma mums ļoti daudz laika. Bet tomēr ar visām lietām mēs veiksmīgi tikām galā, lai vēl joprojām būtu ar Jums. Lielākā mērā mums tas ir izdevies pateicoties mūsu esošajiem klientiem ar kuriem varējām strādāt šī visa trakuma laikā. Protams, piedāvājām klientiem vislabākos risinājumus tā laika krīzes brīdī, kad visi skrēja un mēģināja, ko izmainīt, bet radās, protams, arī dažādas domstarpības. Vienvārdsakot 2020. gads pagāja karsti.

Sadarbība

Šajā gadā mūs sagaidīja jaunas iespējas ne tikai, lai strādātu ar dažādiem klientiem, bet arī nākotnē palīdzēt citām sfērām. Kurām palīdzība nepieciešama vairāk, piemēram, labdarības organizācijām.
Vienu no tām, jau 2020. gada sākumā, atbalstījām. Sadarbībā ar mūsu draugiem THP Production, palīdzot Austrālijas savvaļai, kas cieta no postoša ugunsgrēka.

Un, protams, izveidota sadarbība ar citiem klientiem. Bet tam visam pa virsu, sadarbībā ar vienu no populārākajām IT Skolām Latvijā – WebSkola – mūsu mājaslapu izstrādātājs un vadītājs Daniels Jirgensons piedalījās tiešraidē un pastāstīja par Front-End izstrādātāja profesiju.

Projekti

Atskatīsimies uz lielākajiem un spožākajiem projektiem 2020. gadā. Kuru gan diemžēl nav tik daudz, kā iepriekš, bet tomēr arī savu darbu ielikām dažādos projektos gada gaitā!

Labdarības kampaņas “Palīdzēsim Austrālijas savvaļai” vizualizācija

Labdarības kampaņas “Palīdzēsim Austrālijas savvaļai” vizualizācija

Mājaslapas "Zipa" izstrāde

Mājaslapas “ZiPa” izstrāde

“Sauna Plus” mājaslapas dizains un programmēšana

“Sauna Plus” mājaslapas dizains un programmēšana

Everlust mājaslapas izstrāde – gotiskā roka metāla grupai

Everlust mājaslapas izstrāde – gotiskā roka metāla grupai

2020. gads kopumā

Lika smelties sava veida pieredzi un mazliet pamainīt dažādas lietas uzņēmuma darbībā, kas attiecas gan uz iekšējām lietām, gan arī pret klientiem. Sniedzot, iespējams, jaunus piedāvājumus klientiem, lai atvieglotu un izstrādātu tieši to, kas nepieciešams klientiem, kā arī pasaudzējot tā maciņu. Un arī, protams, vienmēr būt gataviem uz šādiem krīzes brīžiem, kas diezgan pamaina darba ritmu šādos laika posmos.

 

Sekojiet līdzi mūsu jaunumiem, kā arī iesakiet mūs Jūsu draugiem! Neaizmirsti uzspiest “Like”!