Pēdējais pusgads Prof. Designs pusē ir bijis diezgan kluss, bet tajā pašā brīdī ir bijis ļoti daudz laika plānot un pētīt kā mēs esam strādājuši līdz šim un kā to varētu uzlabot. Piedāvājot klientiem vēl vairāk draudzīgāku pakalpojumu nekā līdz šim. Līdz ar to, tas ir prasījis daudz laika un darba, lai notiktu mazas, bet tajā pašā laikā lielas, pārmaiņas mūsu darbībā.

Pārmaiņas

Mūsu pastāvīgie apmeklētāji un klienti jau droši vien ir pamanījuši, ka arī mājaslapas dizains ir mazliet pamainījies. Tieši uz šo pašu tendenci vēlamies vērst uzmanību mūsu klientiem un arī citiem, ka mājaslapai ir vajadzīgi pastāvīgi uzlabojumi, sekojot līdzi dažādām izmaiņām mūsdienu digitālajā pasaulē. Bet, protams, dizains ir tikai mazākais, kas ir izmainījies.

prof. designs pārmaiņas

Esam pievienojuši mūsu mājaslapā sadaļu “Pakalpojumi“, lai ikviens – gan jauns, gan esošais klients spētu izpetīt, kādus pakalpojumus mēs sniedzam un tam nebūtu jājautā, ko mēs varam piedāvāt, atvieglojot uzņēmuma laiku, vaicājot dažādus jautājumus, iespējams īsti nezinot, kas ir nepieciešams vēl.

prof. designs pakalpojumi

Kas ir izmainījies vēl, turpini lasīt šo rakstu zemāk…

 

Sadarbība

Šajā laikā, kad pasaulē notiek digitālās pasaules pārmaiņas un šai sfērai jāuzņem nebijusi slodze, arī mums ir nācies saskarties ar dažādiem jautājumiem un, protams, mēs ar lielāko prieku vēlamies un uzklausam klientu problēmas, kuras arī spējam atrisināt dažādākos veidos. Un tas mūs ir aizvedis pie jauniem klientiem ar kuriem ir izveidoti jauni risinājumi. Drīzumā arī šos risinājumus redzēsiet mūsu portfolio darbu sarakstā, tāpēc nepalaidiet tos garām!

Prakse

Pirms gada mēs publicējām rakstu par Front-End izstrādātāja profesiju, kurā mūs uzaicināja piedalīties Webskola, pastāstīt par šo profesiju, kādas iemaņas un rakstura īpašības šajā profesijā nepieciešamas. Kā arī mums izdevās apmācīt vairāk nekā 10 dažādas personības un profesiju pārstāvjus, sniedzot viņiem vienkāršas iemaņas mājaslapu izstrādē. Katrs no tiem bija ar savām vēlmēm un vajadzībām, bet, protams, arī tiem kuriem bija vēlme strādāt šajā profesijā, tas veiksmīgi arī izdevās.

Ņemot vērā iepriekšējo pieredzi un arī pieprasījumu mūsu uzņēmumā, nolēmām jaunajiem profesiju pārstāvjiem sniegt iespēju gūt praksi digitālajā sfērā. Atšķirībā no iepriekšējās pieredzes, plānojam to piedāvāt ne tikai mājaslapu izstrādē, bet arī tajās sfērās, kurās mēs paši strādājam – dizains, uzturēšana un sociālie tīkli. Šo prakses saraksta klāstu, mums vēl ir iespēja pārdomāt, tāpēc sīkāk par to rakstīsim nākamajos jaunumos. Tāpēc…

 

Drīzumā šie jaunumi un arī jaunākie mūsu darbi, būs pieejami mūsu portfolio, tāpēc seko mums sociālajos tīklos un nepalaid garām jaunumus!

Tiekamies nākamajā rakstā!