Ar prieku varam atklāt iepriekš uzsāktu un šobrīd pabeigto projektu, kas tiks prezentēts 26. jūlijā, klubā “Četri Balti Krekli”.

Šis albums izvij ziedus cauri visiem gadalaikiem – 15 dažādās noskaņās un raksturos. No pavasara sniegpulkstenītēm līdz pat ziemas ledus puķēm. Iepinot katra sirdi visdažādākās smaržu un krāsu noskaņās, izjūtot tās caur skanīgu melodiju un vārdiem, kas liek tiem uzplaukt, radot katra zieda stāstu. Tas atklāj maģisku ziedu pasauli, kas ļauj izjust visdažādās smaržu nianses, izbaudīt neticamākos krāsu kontrastus un gūt dvēselisku baudījumu, uzklausot zieda vēstījumu katram no Jums.

Mūsu komanda strādāja pie šī albuma dizaina to izstrādājot tik pat vieglu un maigu kā katru ziedu, kas ir pieminēts šajā albumā. Piedāvājot tā klausītājiem skaistus ziedu attēlus, lai vēl tuvāk būtu ziediem katrā gadalaikā, to savienojot kopā ar dziesmu, kuras izpilda Ainars Bumbieris un citi.

Sadarbība ar Ainaru Bumbieri aizsākās ar pavasari, kad katru mūsu sirdi sāka sildīt saulīte un atmodās pirmie ziedi. Drīzumā no Ainara būs vēl daudz dažādi jaunumi, kuros būsim iesaistīti arī mēs, tāpēc sekojiet mums sociālājos tīklos, lai uzzinātu jaunumus visātrāk!

Laipni visi gaidīti 26. jūlijā, klubā “Četri Balti Krekli” uz Ainara Bumbiera albuma prezentāciju, kurā varēsiet satikt arī mūs!

Vairāk informācijas par albumu //muzikaspasaule.lv/home/slageris/3633-ainara-bumbiera-muzikas-albumam-no-sirds-uz-ziedu