Prof. Designs jau 4? Kas četri? 4 projekti, varbūt klienti vai kas cits? Nebūt nē, Prof. Designs ar jums jau ir 4 gadus, kuri paskrējuši ar vēja spārniem. Tikko aizvadot Latvijas dzimšanas dienu, nākamie svētki ir arī mums – Prof. Designs dzimšanas diena. Mums šī diena ir tik pat īpaša kā Latvijas simtgade, kas iedvesa jaunas idejas un jautas sajūtas, radot jaunus projektus un sasniedzot augstākus mērķus.

Bet vēl joprojām sajūta, ka tikko tikai atklājām mūsu mājaslapu. Vai atceraties, kāda bija mūsu pirmā mājaslapa? Šeit būs neliels ieskats tajā

old prof designs web

Šī mājaslapa tika izveidota 2014. gadā, kad uzsākām mūsu gaitas digitālās aģentūras izveidē.

4 gadi ar Jums

Sagaidot Prof. Designs nu jau 4. gadu, esam sarūpējuši jaunu mājaslapas dizainu, ietverot mūsdienīgas tendences, saglabājot klasiski eleganto stilu, melni-baltās krāsās. Mūsu vizuālā identitāte paliek nemainīga, kas ir saglabājusies jau pēdējos 2 gadus un tiek atpazīta arī ārpus Latvijas robežām.

Pēdējā gada laikā esam ieguvuši ļoti lielu pieredzi mājaslapu, dizainu un citu projektu ietvaros un ar katru jaunāko projektu, mūsu pieredze aug vēl lielāka. Kā arī mūsu darbu klāsts ir papildinājies ar daudz jauniem projektiem, kuros parādās jaunas tendences, stils un izskats nekā tas bijis pirms tam.

Katrā projektā izaicinājums

Sākot pirmos projektus pielietojām vienādas tendences un stilu, kas ar laiku projektus padarīja vienveidīgus, kuri kļuva neinteresanti arī mūsu acīm. Tāpēc pielietojot projektos jaunas tendences un izaicinājumus, radījām savu stilu un katrs darbs bija interesants, kas arī netika nepamanīts.

Katrā projektā saskaramies ar daudz dažādiem izaicinājumiem, kā arī paši katrā projektā ietveram, kādu problēmu vai jaunu risinājumu, kuri ir jāizpēta un obligāti jārealizē. Šī projektu izstrāde ir pārvērtusies par ikdienu, kas liek pie katra projekta pievērsties ar zināmu atbildību un aizrautību.

Drīzumā mūsu projektos pielietosim vēl jaunākas tendences un nospraudīsim daudz augstākus mērķus, lai radītu jaunus produktus un interneta vidē parādītos daudz jaunu, modernu un lietotājiem draudzīgu mājaslapu, kā arī citus digitālos risinājumus.

Prof. Designs spilgtākie projekti

Šī gada pavasarī atbalstījām mūsu pirmo labdarības koncertu “Dziesma ir dzīvība”, kas norisinājās Kocēnu novada, Zilā kalna estrādē, dāvājot mūsu atbalstu šī pasākuma izveidei un reklāmai, radot gaišu pasākuma afišu.

dziesma ir dziviba

Vasarā atbalstījām Ainaru Bumbieri, izveidojot mūziķa jaunā albuma dizainu, radot gaišu, minimālistisku un jauku dizainu, “No sirds uz ziedu”, kā arī viņa apaļajā jubilejā, mūsu komanda izveidoja lielisku dāvanu – jaunu un modernu mājaslapu, veidojot to tādās pašās noskaņās, kā albumu.

blog no sirds uz ziedu

Šogad, sadarbībā ar THP Production tapa arī, mūsu pieredzē, pirmais liriku video Trešmetāla grupai “Terror Activator” – grupa no Rīgas, kas savu ceļu uzsāka 2017. gada janvārī un jau tajā paša gadā ieguva pirmo vietu jauno metāla grupu konkursā “Fresh Blood 2017”. “Terror Activator” iedvesmojas ne tikai no vecās thrash metal skolas, bet arī no jaunā thrash metal viļņa.

40012753 253937655250116 8098616824695881728 n

Drīzumā

Mūsu blogā drīzumā tiks publicēti daudz jauni raksti par mūsdienu tendencēm un jaunumiem gan mājaslapu izstrādē, kā arī citām jaunām tehnoloģijām un nedaudz jūs iepazīstināsim ar digitālo izstrādi, tāpēc pieraksties jaunumiem jau tagad, lai tos nepalaistu garām.

Periodiski veiksim arī dažādas izmaiņas mūsu mājaslapā, lai tā taptu daudz draudzīgāka un interesantāka, katram tās lietotājam, apmeklētājam vai interesentam. Kuras drīzumā arī parādies mūsu mājaslapā un tiks izcelti mūsu jaunumos Jūsu elektroniskajā pastkastītē.

Neaizmirstiet mums sekot, kā arī ieteikt mūsu rakstus un darbus, sociālajos tīklos.

Uz drīzu tikšanos!

Daudz laimes!