Kad visi svētki aizgājuši un iestājies miers, kā arī katrs atgriezies pie savas ikdienas, nolēmām mūsu svētkus mazliet pārcelt un paziņot pēc visiem svētku trakumiem, kuros droši vien nebūtu laika nedz izlasīt, nedz arī ieskatīties, kā tad mums ir pagājis pēdējais gads un kas vispār ir noticis šo 5 gadu laikā, kamēr esam ar Jums! Iespējams, kādam pārsteigums, ka esam ar Jums jau tik ilgu laiku, bet mums tas ir paskrējis patī īsti nemanot, jo bijuši daudz dažādi jaunumi un darbi, ka laiks ir paskrējis ļoti ātri.

 

Logo attīstība

Šo 5 gadu laikā mūsu logo ir attīstījies līdz modernam un minimālistiskam stilam, radot mūsu vārdu atpazīstamu arī citās pasaules malās. Jau no mūsu pirmsākumiem esam pieturējušies pie minimālistiska stila ne tikai mūsu dizainu izstrādē, bet arī logo un citu dizainu izveidē.

prof designs logos 5years

 

KurDoties.lv

Kamēr ritēja uz priekšu mūsu attīstība, mums tika sniegta iespēja izstrādāt lielisku ideju, lai attīstītu izklaides un kultūras pasauli Baltijā – KurDoties.lv. 2019. gada februārī atklājām pirmo palaišanās mājaslapu šim projektam, pēc īsa laika arī tika atklāta pasākumu karte un laikam ejot arī pārējās funkcijas mājaslapā – pasākumu saraksts, pieteikuma forma un jaunumi.

2020. gada laikā plānots izstrādāt jaunu platformu, kas klientiem palīdzēs vēl vieglāk izpildīt mūsu mērķi – atrast sev tīkamu pasākumu. Tāpēc vēl gaidāmi jaunumi gan no mums, gan arī no šī projekta, kuriem sekojiet līdz Facebook lapā – https://www.facebook.com/kurdoties/

 

Projekti

2019. gada laikā jaunu projektu izstrāde nav bijusi tik aktīva, kā tas bija iepriekš, jo strādājām aktīvi pie KurDoties mājaslapas izstrādes un plānojuma, bet bija visādi jaunumi projektu izstrādē, kas iepriekš vēl nebija darīti. Izstrādāt pirmās lapas no šabloniem (lejupielādējamām tēmām), reklāmas rullīšu izstrāde, SMS pakalpojumu pieslēgšana u.c., kas šo gadu padarīja pilnu ar dažādiem izaicinājumiem un jaunumiem.

Wallpaper

Pasākumu platforma “KurDoties.lv”

 

uzludz kungi

Video reklāma – Uzlūdz Kungi koncertprogramma “Dzimtai Zemei”

 

Internetveikals, mājaslapa SKRUB

Internetveikala “SKRUB” izstrāde

 

starp sapnu miljoniem

Koncertprogrammas “Starp sapņu miljoniem” video reklāma

 

2019. gads kopumā

Šis gads mūsu darbā bija samērā mierīgs, kura laikā bija iespējams iepazīt dažādu nozaru speciālistus, kā arī iepazīt jaunus cilvēkus un izmantot iespēju sastrādāties arī ar plašāk pazīstamām personām.

Jau otro gadu pēc kārtas piedalījāmies konkursā Latvijas Dizaina gada balva, kurā diemžēl neguvām nekādus panākumus, bet saņēmām dažādu žūrijas locekļu kritiku un komentārus par mūsu iesniegtajiem darbiem. 

Šogad arī paliek 3 gadi, kopš esam sadarbībā ar Latvijas roka un metāla aģentūru – THP Production. Šo gadu laikā esam sastrādājušies ar dažādu valstu mūziķiem, kas mums atkal deva kārtējo pieredzi, izpētot valstu kultūras un iepazīstoties ar cilvēkiem arī ārpus Latvijas un iznest mūsu vārdu ārpus robežas.
Šajā gadā turpināsim iegūt vēl plašāku pieredzi, lai mūsu klientiem piedāvātu vēl labākus un dažādus piedāvājumus biznesa attīstībai un citām vajadzībām.

 

Sekojiet līdzi mūsu jaunumiem, kā arī iesakiet mūs Jūsu draugiem!