Pēc 3 gadu darbības esam paaugušies un nedaudz pacēluši mūsu vārdu dažādās pasaules malās, tāpēc bija laiks izveidot mūsu mājaslapu jaunā mērogā un atvieglot mūsu darbu.

Šajā lapā Jūs varēsiet apskatīt mūsu darbus jaunā stilā, izlasīt interesantus rakstus par mūsdienu tendencēm vai jaunumus no mums, kā arī izmantot mūsu kontaktu formu, lai mums uzrakstītu kādu ziņu vai pajautātu jautājumu. Protams, arī esam izveidojuši mobilās versijas, lai mūsu mājaslapu varētu apmeklēt no jebkuras ierīces, jebkurā vietā un jebkurā laikā. Mājaslapā ieviesta interaktivitāte, kas iepriekš netika ieviesta nezināmu iemeslu dēļ, tāpēc šobrīd mājaslapa izskatās daudz interesantāk un patīkamāk. Kaut iepriekšējo mājaslapu mēs veidojām balstoties uz vecākām tendencēm, šobrīd mūsu klientiem piedāvājam, ko mūsdienīgu un svaigu.

Šogad mūsu klientu klāstam pievienojās THP Production, ar kuriem veidojām daudz dažādus projektus, kurus beidzot var redzēt arī mūsu portfolio, kā arī pateicoties šai kompānijai sastrādājāmies ar citām kompānijām no dažādām pasaules valstīm.
Strādajot kopā ar THP Production mēs sekojām līdz daudzām jaunām tendencēm ar kurām iepriekš nestrādājām un nedaudz arī nācās pamainīt mūsu uzņēmuma stilu – no minimālisma līdz maksimālismam. Tas netraucēja veidot mūsdienīgus dizainus, bet gan palīdzēja atgriezties pie vecām tendencēm, kuras nācās savienot kopā ar ko mūsdienīgu, padarot dizainus daudz interesantākus, ko var pamanīt mūsu pēdējos darbos.

Pirms veidojām mūsu mājaslapu padomājām vēlreiz, ko mūsu komanda spēs izdarīt, tāpēc šobrīd mājaslapā ir redzams plašāks pakalpojumu klāsts. Iepriekš daudziem radās jautājumi, vai ko spējam izdarīt vai nē, tad tagad to parādam mūsu pakalpojumu klāstā un portfolio darbos, ko mēs esam paveikuši.
Drīzumā mūsu komandai pievienosies jauni un mūsdienīgu tendenču pilni cilvēki, lai mūsu klientiem būtu tas labākais un kvalitatīvākais darbs, kas tam vajadzīgs.

Drīzumā piedāvāsim vēl dažādus pakalpojumus, kas būs saistīti ar druku un dizainu izstrādi, kas parādīsies ne tikai datortīklu sistēmā – internetā -, bet arī, iespējams, pieturās, skatlogos vai uz kādiem citiem objektiem uz ielas vai telpās.

Iesākām gan klientiem, gan citiem ieteikt mūsu rakstus, darbus vai pašu mājaslapu sociālajos tīklos, kā arī padodiet tālāk mūsu kontaktus, ja izdzirdiet, ka kādam vajag mājaslapu vai kādu dizainu. Mūsu komanda piedāvās labāko un lētāko risinājumu jūsu prasībām, jo mēs esam tie, kas Lorem ipsum padara labāku un skaistāku nekā iepriekš.