WordPress ir viena no vispopulārākajām vietņu izveides platformām pasaulē, un katrs jauns uzlabojums padara to vēl spēcīgāku. Nesen tika izlaista jaunākā WordPress versija – 6.4, kas nāk ar vairākām aizraujošām funkcijām un uzlabojumiem. Šajā rakstā mēs apskatīsim galvenos šīs jaunās versijas punktus.

Uzlabota Rakstīšanas Pieredze

WordPress 6.4 atnes dažu uzlabojumus rakstīšanas procesā. Tas ietver jaunas tastatūras saīsnes saraksta skatā, gudrāku sarakstu apvienošanu un papildinātas saites iestatījumu kontroli. Lai padarītu rakstīšanas pieredzi vēl patīkamāku, ir pieejams vienots rīku izkārtojums navigācijai, sarakstam un citiem blokiem, kas palīdz efektīvi izmantot nepieciešamos rīkus.

Jaunā Komandu Paletes Versija

Komandu Paletes rīks, iepazīstams jau no WordPress 6.3, nodrošina ātru piekļuvi nepieciešamajiem uzdevumiem un paātrina vietnes izstrādes procesu. Šajā jaunajā versijā ir atsvaidzināts dizains un pievienotas jaunas komandas bloka specifiskiem uzdevumiem.

Papildu Dizaina Rīki

Izmantojiet papildinātu dizaina rīku kopu, lai radītu skaistus un funkcionalus izkārtojumus. Spēlējieties ar fona attēliem grupu blokos, lai piešķirtu savai vietnei unikālu izskatu. Tagad varat pievienot pogas navigācijas blokam bez jebkāda kodējuma.

Izceliet Attēlus

Lai padarītu vietni vēl pievilcīgāku, iespējojiet “lightbox” funkciju attēliem. Tā ļauj apmeklētājiem skatīt attēlus pilnekrānā, padarot vizuālo pieredzi vēl saistošāku.

Veiktspējas Uzlabojumi

WordPress 6.4 ir ieviesis vairāk nekā 100 uzlabojumus, lai nodrošinātu ātrāku un efektīvāku pieredzi. Uzmanība tiek pievērsta veidņu ielādes veiktspējai temās, skriptu ielādes stratēģijām “defer” un “async” kodā, blokos un temās, kā arī autoloaded opciju optimizācijai.

Piekļūstamība

Piekļūstamība ir būtiska ikvienam, un WordPress 6.4 ir uzlabojis saraksta skatu un aria-label atbalstu navigācijas blokam, nodrošinot lielāku pieejamību. Administrācijas lietotāja saskarnē ir veikti uzlabojumi saistībā ar pogu novietojumu un vietnes veselības izrunātajiem ziņojumiem.

Citi

Lai nodrošinātu optimālu veiktspēju, ieteicams izmantot PHP versiju 8.1 vai 8.2. Turklāt, WordPress 6.4 jaunajām instalācijām atspējo pielikumu lapas.

Lai iegūtu detalizētāku informāciju par šo versiju, apmeklējiet WordPress 6.4 oficiālo lapu.

Kopumā

WordPress 6.4 nodrošina ne tikai lielisku lietotāja pieredzi, bet arī uzlabo veiktspēju, piedāvājot vairāk nekā 100 veiktspējas uzlabojumus. Piekļūstamības uzlabojumi un citi svarīgi paziņojumi padara šo versiju īpaši daudzveidīgu un pielāgojamu visiem lietotājiem.

Ja jums ir jebkādi jautājumi par WordPress 6.3 atjauninājumu, gaidīsim Jūsu ziņu un ar prieku palīdzēsim Jūsu mājaslapu sagatavot jaunākajai versijai!